Sport

Asistimi milimetrik i Cancelos po tërheq vëmendje në rrjetet sociale

Joao Cancelo po kalon një formë fantastike me fanellën e Manchester Cityt.

Mbrojtësi portugez ka fituar totalisht besimin e Pep Guardiolës dhe tashmë ai është një lojtar i pazëvendësueshëm.

Në fitoren 3-0 ndaj Everton, Cancelo ka spikatur pothuajse gjithë ballafaqimin.

Por ai asistim perfekt në drejtim të Sterling i cili në fund u kthye në gol, ka tërhequr shumë vëmendje në rrjetet sociale.

Asistimi i portugezit është parë nga shumë kënde të ndryshme dhe përfundimi është se shumë pak lojtarë mund ta kishin përdorur atë teknikë dhe atë vizion gjatë lojës.

Më poshtë mund t’i shikoni pamjet.

Related posts
Sport

Granit Begolli afër marrëveshjes me skuadrën e madhe kosovare

Sport

Këto janë 12 skuadrat që tanimë kanë siguruar kualifikimin nga grupet e Ligës së Kampionëve

Sport

PAMJET: “Shpërthen” stadiumi San Siro, shënohet goli i parë në ndeshjen Milan-Liverpool

Sport

Kroos me gol spektakolar zhbllokon shifrat në ndeshjen Real Madrid – Inter

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *