Sport

Asistim fantastik i Vojvodës ndaj Atalantas

Është duke u zhvilluar takimi mes Torinos dhe Atalantes në Serie A, transmeton Insporti.

Ylli i Kosovës, Mërgim Vojvoda ka asistuar tek goli i dytë i Atalantes, ku në minutën e 43-të bëri një harkim fantastik për Andrea Belotti.

Kujtojmë që Atalanta është duke fituar takimin me rezultatin 2-3, teksa është mbyllur pjesa e parë.

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës