Show Bizz

As Bora s’e priste, i ndodh e papritura në Instagram pas festës së ditëlindjes

Bora Zemani është prej moderatoreve më të komentuara aktualisht. Ndarja e pastaj ribashkimi me Donald Veshajn, ndarja e sërishme dhe lidhja e këtij të fudnit me Beatrixin, kanë bërë që ajo të jetë kryetema e mediave rozë.

Raportimet për të janë shtuar edhe pas festës së ditëlindjes, që organizoi mbrëmë.

Por, gjithë këtyre raportimeve për të, ajo duket se ua ka parë hairin. Vetëm për disa orë, asaj i janë shtuar me mijëra ndjekës.

Bora ka arritur tashmë 1 milionëshin në Instagram.

Zemani ka organizuar mbrëmë një festë për ditëlindje, ku kishte shumë të ftuar.

Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës.

Për argëtimin e të ftuarve janë përkujdesur Bruno dhe Klajdi. Edhe në këtë festë, ata kanë kënduar këngë të dashurisë.

Për dallim prej herës së kaluar që kur Bruno filloi të këndonte këngën “Kush të ndau prej meje”, e që Bora u largua menjëherë, këtë herë ai e ka kënduar këngën “Akoma ty të dua”, e që Bora shihet duke kënduar bashkë me të.

Related posts
LajmeShow Bizz

Turp në Big Brother VIP: Improvizuan “varrimin” e Einxhel duke i vendosur lule dhe bërë homazhe

LajmeShow Bizz

E turpshme, Arjola dhe Monika shkrihen së qeshuri pas rrëzimit të Einxhelit në Big Brother VIP

Show BizzSport

Kjo është befasia që Cristiano ia bë Georginën në mes të Dubait

Show Bizz

Einxhel rrëzohet keq në shtëpinë e Big Brother VIP, reagon Dj Dagz

Leave a Reply

Your email address will not be published.