Sport

Arvanit Rexhaj debuton te skuadra e FC A&N

FC A&N ka shënuar fitore të merituar ndaj Vushtrrisë me rezultatin 3:0, shkruan BlicMedia.

Në kètë ndeshje debutoi edhe 16 vjeçari, Arvanit Rexhaj i cili shihet si një super talentë i futbollit.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi nga Prizreni.

FC A&N vs FC Vushtrria (3-0)

Lojtaret tane kane shenuar nje fitore te rendesishme sot ndaj Vushtrriasve, duke dominuar ndeshjen nga fillimi deri ne fund.

Vlen te theksohet qe sot debutoj 16 vjeqari Arvanit Rexhaj, qe beri nje paraqitje shume te mire.

Javen e arrdhshme ekipa udheton si mysafire per tu ndeshur me KF Vellaznimi ne Gjakove.

Forcaaa A&N ⚪🔵💪

Postime të ngjajshme
Sport

Barcelona e do Shkodran Mustafin në janar

Sport

ZYRTARE: Peja bëhet me kryetar të ri

Sport

UEFA publikon listën me kandidatët për ekipin e vitit

Sport

Saranda Daci flet për debutimin dhe transferimin në Çeki