Show Bizz

Arta Nitaj sfidon dimrin, publikon foto e zhveshur

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dimri nuk po del të jetë i ftohtë për të gjithë. Tek sa temperaturat sillen me minus, Arta Nitaj po e bën plus.

Aktorja, modelja dhe prezantuesja kosovare jo rrallë herë sjellë foto atraktive, joshëse e ku shfaqet tepër provokuese, shkruan “Kosovarja”.

Por, këtë herë Arta e ka tepruar dukshëm.

Ajo sjellë imazhin ku shihet krejtësisht pa rroba, duke mbuluar pjesët intime me një sako.

E mbi këtë foto Arta ka shkruar numrin 3, me gjasë është duke realizuar një fotosesion ‘hot’ ku priten edhe dy foto tjera.

Edhe pse foto të tilla nuk ia kishim preferuar të sjellë më, pasi që modelja duhet të ketë pak mëshirë për njerëzit që e shohin.

Andaj, e bukura Arta ndale pak dorën.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto