Show Bizz

Arta Nitaj publikon pamje nga festa e ditëlindjes

Arta Nitaj është aktorja e modelja më e komentuar dhe më e përfolur nga mediet rozë.

Gjithmonë arrin të bie në sy me provokimet e shumta që i bën në rrjetet sociale, duke qenë unike dhe mjaftë e zjarrtë në secilën paraqitje, shkruan “Kosovarja”.

Dje ajo festoj ditëlindjen e 23-të, ku nuk kishte si të mungonte një organizim madhështor për këtë ditë të veçantë.

Duke ndarë disa moment të lumtura edhe për ndjekësit në rrjete sociale, ajo tregoj edhe veshjen që kishte përzgjedhur duke vënë në fokus hiret trupore bombastike.

Kaq e bukur dhe e zjarrtë po duket, duke lenë pa mend edhe pjesëmarrësit me bukurinë e saj./Kosovarja/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Të gjithë sytë nga Kylie Jenner, kaq seksi ka kohë që se kemi parë

Show Bizz

Kështu mbrohen nga “syri i keq” Genta me turkun

Show Bizz

Zaimina Vasjari zbulon gjoksin, ‘aksidentalisht’ tregon se nuk ka veshur fare reçipeta

Show Bizz

Në këtë vend do ta lind vajzën Sara