Show Bizz

Arta Nitaj nuk di të ndalet, ekspozon linjat trupore në bikini

Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj, njihet më së shumti për publikun si “Xhesika” me rolin e saj në serialin “O Sa Mirë”.

Ajo vazhdimisht merr vëmendjen e mediave rozë për shkak të paraqitjeve të saj, shkruan Indeksonline.

Gjithnjë në formë të mirë, e mjaft e ‘nxehtë’ ajo nuk heziton të ekspozoj linjat e saj trupore.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e saj të fundit, ku ka vënë në pah linjat trupore vetëm në bikini, duke marrë vëmendjen e fansave të shumtë që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’