Show Bizz

Arta Nitaj mesazh nga Dubai, flet për luftën e 3-të botërore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bukuroshja Arta Nitaj këto ditë është duke qëndruar në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Përkundër tensioneve të fundit të Iranit me Amerikën, gjendja në Dubai është stabile dhe mesa duket kjo gjë po e qetëson modelen me prejardhje nga Peja.

Ajo publikoi në InstaStory një shkrim, ku tha se qenka mirë të dalë e të festojë meqë Presidenti Donald Trump deklaroi të mërkurën se nuk do t’iu përgjigjet sulmeve të Iranit.
“Qenka mirë me dal e me festua, që nuk po bëhet luftë në Dubai”, shkroi modelja Nitaj në InstaStory.

Arta përndryshe njihet si vizituese e shpeshtë e Dubait – vend ky që duket të jetë shndërruar në destinacionin e saj të preferuar për pushime.

Përndryshe, shumë personazhe VIP kohëve të fundit kanë zgjedhur Dubain për pushime, ndër ta edhe: Luana Vjollca, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, Milot Rashica, Adnan Januzaj etj

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto