Show Bizz

Arta Nitaj del pa rroba, mbulon ‘zogun’ veç me sako

Dimri nuk po del të jetë i ftohtë për të gjithë.

Tek sa temperaturat sillen me minus, Arta Nitaj po e bën plus.Aktorja, modelja dhe prezantuesja kosovare jo rrallë herë sjellë foto atraktive, joshëse e ku shfaqet tepër provokuese.

Por, këtë herë Arta e ka tepruar dukshëm. Ajo sjellë imazhin ku shihet krejtësisht pa rroba, duke mbuluar pjesët int1me me një sako.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Kështu dukeshin Kardeshiankat para operacioneve plastike

Show Bizz

Pozon Luana, faleminderit Zot për çdo frymëmarrje

Show Bizz

Burri i Tunës ofendon rëndë: LDK ma hongsh k****

Show Bizz

Luana Vjollca në imazhin e fundit ashtu siç e ka bërë nëna