Show Bizz

Arta Elezaj në ‘Jaht privat’, kush është personi që e shoqëron …

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktorja e njohur kosovare, Arta Elezaj njihet për jeten e saj luksoze.

Bukuroshja bjonde, për ndjekësit e saj në rrjetet sociale shpërndanë imazhe nga më të ndryshme duke frekuentuar vende gjithandej botës,

Në InstaStory ajo ka publikuar një fotografi, teksa duket duke kaluar kohën në një ‘jaht’.

Por, kush është personi që e shoqërinë në gjithë këtë ‘aventurë’ kaq unike, ajo nuk na e zbulon dot.

Megjithatë, ajo duket në disponim të mirë!

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto