Show Bizz

Arta Elezaj me çantë sikurse të Melania Trump, që kushton mbi gjashtë mijë euro

Aktorja dhe njëherësh modelja, Arta Elezaj, njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi.

Ajo është aktive në rrjete sociale, ku edhe publikon përditshmërinë e saj, përfshirë edhe udhëtimet e shumta nëpër vende të botës.

Por, ajo çka ka marrë vëmendje kohëve të fundit është veshja e saj, për të cilën duke se ka shpenzuar në masë të madhe.

Sipas faqes What They Wearin, Arta ka shpenzuar 7.100 euro vetëm në aksesorë.

Vetëm çanta e firmës ‘Hermes’ kushton rreth 6.600 euro, e cila ngjason me atë të zonjës së parë të SHBA-ve, Melania Trump.

Javë më parë është raportuar në mediat ndërkombëtare se Melania mbante çantën më të shtrenjtë në botë, e që është e po të njëjtës firmë sikurse e Artës.

Zonja e Parë është shfaqur me një aksesorë të tillë gjatë një takimi zyrtar, e që u bë krye-temë në faqet rozë

 

View this post on Instagram

 

@artaelezaj wearin the @hermes Kelly 20cm in Gold (6,600€) and @dior Dway Slide (550€) #artaelezaj #hermes #dior

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Show Bizz

E kritikuan lidhur me trupin, Sara publikon mesazhin që i ka dërguar vjehrra

Show Bizz

Rita Ora vazhdon me poza të nxehta

Show Bizz

Dy shqiptare në mesin e 10 femrave më të dëgjuara në ‘Spotify’