Sport

Arsenal – Fulham, ky është vendimi për Granit Xhakën

Arsenali dhe Fulhami kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Topçinjtë janë nikoqir të rivalëve lokal të Fulhamit në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të, takim që do të zhvillohet në Emirates nga ora 14:30

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme, ku te vendasit Granit Xhaka luan titullar.

Arsenal: Ryan; Bellerin, Holding, Gabriel, Xhaka; Elneny, Ceballos; Saka, Smith-Rowe, Martinelli; Lacazette;

Fulham: Areola; Andersen, De Cordova-Reid, Adarabioyo, Calvaeiro, Lemina, Lookman, Maja, Anguissa, Robinson, Aina.

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës