Lajme

Arrestohet pejani, pasi i kishte sulmuar dhe rrëzuar për toke dy gra

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Pejë, pasi i njëjti kishte sulmuar dhe rrëzuar për toke dy gra, raporton Express.

Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajte.

“Rr. Wesly Clark, Pejë 01.06.2021 – 13:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar dhe rrëzuar për toke dy viktimat femra kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjajshme
Lajme

Britania e Madhe del me qëndrim zyrtar për dialogun Kosovë-Serbi

Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së

Lajme

Ambasada gjermane tregon se kur do të fillojnë me termine për viza pune