Lajme

Arrestohet edhe personi i tretë për rastin e vrasjeve te Lagjja e Spitalit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Viktima e dyta e përleshjes në Prishtinë është pjestarë i familjes Rafuna.

Prokuroria tashmë ka bërë kërkesë që të ndalet edhe një person në ndalim prej 48 orëve. Personi i tretë që do të ndalet ka qenë i plagosur. Ai ka qenë vetëm i gërvishtur nga një plumb.

Konflikti në mes të familjes Mehmeti dhe Rafuna besohet se është ashpërsuar së fundmi. Express mëson se dy familjet edhe para 10 ditëve kanë pasur konflikt mes vete.

Lajmin për të ndaluarin e tretë e bëri të ditur për Express, prokurori i rastit Ilaz Beqiri.

“Jemi duke i vazhduar hetimet. Do ta ndalojmë edhe një të dyshuar të tretë për këtë rast. Për momentin motivi thuhet të jetë pronësor”, i tha Gazetës prokurori Beqiri./Gazeta Express/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat