Lajme

Arrestohet edhe personi i katërt për tentim grabitjen dhe plagosjen në Prizren

I dyshuari i katërt për grabitjen në Prizren që ndodhi të hënën në mbrëmje është arrestuar sonte.

Këtë e ka konfrimuar Shaban Osmanollaj, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prizren.

“Me urdhër të gjykatës gjatë bastisjes policia ka arrestuar një person”, ka thënë Osmanollaj.

Ndërkohë sipas klan kosovës i dyshuari është me inicalet A.A me banim në Prishtinë. Viti i lindjes 1997, i njëjti dyshohet për të kaluar kriminale.

Nga kjo grabitje kanë mbetur të lënduar pronarët e argjendarisë, babë dhe birë.

Kujtojmë se gjatë javës janë arrestuar edhe dy të dyshuar për këtë grabitje, një nga ta Leotrim Latifi, i konsideruar një nga personat më të rrezikshëm në Kosovë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia