Sport

Aro ka një mesazh pas superparaqitjes së tij në Greqi

Njëri prej lojtarëve më të mirë të Kosovës, Arijanet Muriqi në ndeshjen e djeshme, ku priti një penallti dhe disa topa të tjerë.

Portieri kosovar ioshte në një formë të jashtëzakonshme mbrëmë, pas disa kritikave që kishin ardhur për të, sidomos pasi ishte parë me dy femra në hotelin ku po qëndronte Kombëtarja e Kosovës.

E për këtë ai nuk ka shkruar shumë, përpos një fjalë.

“Emocione”, ka shkruar shkurt ai.

Aro për momentin është huazuar në skuadrën spanjolle Girona nga Manchester City.

Postime të ngjajshme
Sport

Ramadani flet për përballjen me Ballkanin, ka disa fjalë edhe për gjyqtarin Dardan Çaka

Sport

Shënoi supergol në ndeshjen e sotme, flet Yll Hoxha

Sport

Feronikeli më në fund fitoi, tani kjo është skuadra më e dobët e 5 javëve të fundit në Superligë

Sport

Tabela e Superligës pas ndeshjeve të sotme