Show Bizz

“Armikut tregoji gjoksin, mikut…” Ja me çfarë po joshin këtë verë disa nga vajzat Vip

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Do të kishte qenë klishe nëse këtë material do ta kishim ilustruar me fotot e Françeska Jaçes apo Kejvina Kthellës, le të themi…. Sepse ajo që ne kërkuam, në fakt, ishte risia në fotot e disa personazheve të njohura.

E kemi parë se pavarësisht konkurrencës së fortë që nxisin rrjetet sociale ku nuk duhet asnjëherë të ngelesh pas me trendet, është një pozë që nuk bëhet nga shumë vipa. Bëhet fjalë për fotot ku tregohet fundshpina. Dhe në këtë pozë, Kejvina me Françeskën thyejnë rekord dhe thyejnë rrjetin.

Kanë çfarë të tregojnë, në fakt, dhe nuk kanë tabu, kështu që u japin ndjekësve një kënaqësi më shumë. Ndërkohë, me aq sa kemi parë në rrjetet sociale këtë verë, ka vajza të reja Vip, të cilat nuk kanë publikuar akoma as foto plazhi, ndërkohë që për anën B, as që bëhet fjalë. Por kanë guxuar disa.

Kush e priste që Ledina Çelo, mamaja e dy fëmijëve, të përshëndeste shqiptarët me një pozë nga pas, duke na treguar se sapo ka filluar pushimet në Dhërmi dhe që ka vithe të bukura akoma!

Edhe Tayna ka bërë një foto duke treguar vithet, të cilat ka kohë që ka filluar te kujdeset për trupin e saj. Deri tani po ecën mirë.

Dorina Mema nuk kishte se si të mos tregonte që edhe vithet e saj janë plot muskuj, fat që nuk e kanë të gjithë, edhe nëse kanë trup të bukur. Nuk është e lehtë të bësh muskuj aty.

Dhe qershia mbi tortë është Era Istrefi. Me format e saj aq sensuale, kësaj here Era ka bërë një superpozë, duke reklamuar vithet e saj të bukura. Këto janë disa nga vajzat trimëresha dhe të guximshme, të cilat kanë treguar një pjesë të trupit, e cila vijon të jetë akoma tabu./panorama.al/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto