Sport

Armiku i Icardit sërish rikthehet në Itali!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Crotone ëndrron dhe e bën duke fokusuar një futbollist që dikur ka veshur fanellën e Milanit, Catanias, Torinos e kështu me rradhë…

Sipas asaj që shkruan “Sky Sport”, skuadra e Serie B ka vendosur në shënjestër Maxi Lopez.

Për argjentinasin, kontaktet kanë nisur, por edhe Dinamo Zagreb dhe disa klube braziliane kanë bërë sondazhe.

Sulmuesi 35 vjeçar është pa kontratë që pasi i skadoi me Vasco da Gama.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv