Sport

Armend Thaqi i jep fund beqarisë

Futbollisti më i mirë i Superligës për vitin 2020, Armend Thaqi ka vendosur që ta shfrytëzojë pushimin për një ngjarje të veçantë.

Ylli i Ballkanit është martuar me të dashurën e tij prej shumë vitesh, Arizona Igrishta, përcjellë Gazeta Olle.

Lajmin publik e bëri vetë mbrojtësi përmes profilit të tij në rrjetin social facebook.

Thaqi e ka bërë njoftimin me një stil të veçant.

Ai postoi disa fotografi nga momenti i pas-kurorëzimit, teksa i përshkroi si “Game Over”.

Postime të ngjajshme
Sport

Ekskluzive: Fisnik Papuqi bëhet zëvendëstrajner, Besa sjell transferime nga Feronikeli dhe Zvicra

Sport

Ky ishte reagimi i Visar Bekajt pasi Prishtina fitoi Superkupën

Sport

Drita e uron FC Prishtinën për trofeun e Superkupës

Sport

U largua nga Llapi, Bekim Maliqi i bashkohet rivalëve të Superligës