Show Bizz

Arjola ‘bëhet’ nuse, kështu duket në fustan të bardhë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

‘Xhbanja’ duket mahnitëse në fustan nusërie.

Arjola Demiri duket për mrekulli në fotografinë ku u shfaq e veshur me fustan nusërie, shkruan lajmi.net.

Aktorja aktualisht është e angazhuar në xhirimet e filmit “I love Tropoja”, ndërsa në rrjete sociale kohë pas kohe sjell pamje nga prapaskenat.

Në një fotografi që e postoi së fundi, Arjola u shfaq e veshur me fustan të bardhë dhe dukej mahnitëse.

Kjo paraqitje e saj do të jetë në një nga skenat e filmit të ri, në të cilin do të aktrojë edhe Enca Haxhia.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto