Show Bizz

Arilena duket mahnitëse në setin e ri fotografik

Arilena Ara së fundi bëri të ditur se është bërë pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week” në mesin e 8 vajzave më të fuqishme nga e gjithë bota.

Arilena ishte pjesë e eventit virtual, që u transmetua livestream më 23 shtator, ndërkohë ajo ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga Sara Wong.

Së fundi, Arilena publikoi disa fotografi, të realizuara me kostum dhe këpucë me ngjyrë ari, ku duket për mrekulli.

Këto fotografi pasojnë setin e realizuar me fustanin blu të shkurtër, në të cilin vuri në pah fizikun e përsosur.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun

Show Bizz

Rihanna apelon tek amerikanët të dalin për votime

Show Bizz

Kjo është motra bukuroshe e Xhensilës

Show Bizz

Reperi i njohur gjendet pa shenja jete në bagazhin e veturës