Show Bizz

Argjentina shkëlqen në dasmën e kunatit (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mbrëmë në familjen e bashkëshortit të Argjentina Ramosajt pati festë.

I vogli i familjes, Fatoni, kurorëzoi dashurinë shumëvjeçare dhe normalisht në festë nuk mund të mungonte kunata.

Argjentina ka shkëlqyer e veshur në një fustan i cili i vinte në pah linjat e saj mahnitëse siç vërehet edhe në komplimentet e shumta përmes komenteve në Instagram. /Prive.al

 

View this post on Instagram

Last night @ Andriona & Fatoni’s wedding.. 🎊🕊

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto