Lajme

Ardian Kastrati dhe dy analistë të tjerë aderojnë sot në këtë parti

Partia Demokratike e Kosovës sot pritet të prezantojë tri aderime të reja.

Aderimet do të zyrtarizohen në një konferencë për media nga kryetari në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj.

Një nga emrat që sot pritet t’i bashkohet PDK-së, raportohet se është analisti dhe profesori universitar, Ardian Kastrati.

Kastrati gjatë ditës së djeshme për media as nuk e ka mohuar e as nuk e ka pohuar aderimin në PDK.

Përveç Kastratit, pjesë e PDK-së sot pritet të bëhen edhe dy analistë të tjerë.

Zyrtarizmi i tyre pritet të bëhet në ora 13:00.

Postime të ngjajshme
Lajme

Përgjimi: Nagavci, Vjosa Osmani s’do të ketë deputetë

LajmeShow Bizz

Kush sipas Afrim Muçiqit po derdh “lot krokodili” për gurbetqarët?

Lajme

KEDS njofton për ndërprerje të rrymës elektrike në këto vende

Lajme

Zyrtari i LDK-së reagon pas publikimit të përgjimit ku Nagavci flet për Osmanin: Kuku çka i boni vetit