Sport

Arbëria prezanton një tjetër përforcim

Skuadra e Arbërisë përkundër që humbi statusin e anëtarit të Superligës, nuk është ndalur dhe ka nisur ta konsolidojë ekipin në mënyrë që sa më shpejt të rikthehet në shoqërinë elite.

Arbëria sot ka prezantuar futbollistin Egzon Rafuna.

Ai shkon te Arbëria me synime për ta ndihmuar skuadrën t’i arrijë sa më shpejt objektivat e siç dihet objektiv kryesor është rikthimi në Superligë

Njoftimi i KF Arbëria

KF ARBËRIA arrin marrëveshje me mbrojtësin Eugen Rafuna

Rafuna ka luajtur në disa skuadra të Ligës së parë, ku në sezonin e ri do të djersitë fanellën e KF Arbëria.

Mirësevjen në familjen tonë!.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë