Sport

Arbëria nuk ka të ndalur, i bashkohet edhe ish-sulmuesi i Renovës dhe Sileksit

Futbollisti Japonez nuk ishte i vetmi i cili i’u bashkua Arbërisë në stërvitje.

Sipas informacioneve të Gazetës Olle me Arbërinë në stërvitje është bashkangjitur edhe ish-futbollisti i Renovës, Sileksit dhe Celjes, Lutfi Bilalli.

Ndryshe nga futbollisti Japonez, Bilalli ka gjasa të mëdha të zyrtarizohet tek Arbëria brenda këtyre ditëve dhe të jetë gati për të luajtur në ndeshjen e të hënës përballë Gjilanit.

Bilalli ndër të tjera ka luajtur në të kaluarën edhe për Kombëtaren U-21 të Maqedonisë Veriore.

Postime të ngjajshme
Sport

Ramadani tregon kush janë dy yjet e skuadrës me të cilët është i pakënaqur

Sport

Mirlind Daku tregon tifozin e tij më special

Sport

Një shqiptar pritet të startojë sot në ndeshjen Celtic – Milan

Sport

Portieri i Kombëtares së Kosovës, Bledar Hajdini po stërvitet me skuadrën finlandeze