Sport

Arbëria humb nga skuadra e Ligës së Parë

Takimi i parë miqësor i KF Arbërisë në Kosovë nuk shkoi siç duhej.

Arbëria u mposhtë nga Drenasi në takimin e sotëm miqësor të luajtur në stadiumin e këtyre të fundit.

Rezultati përfundimtar i këtij takimi ishte 3-0.

Golat i realizuan Drilon Leku, Lirigzon Xhinovci dhe Emir Karaxha.

Postime të ngjajshme
Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro

Sport

SUPERLIGA: Mbyllen me këto rezultate takimet, Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria

Sport

SUPERLIGA LIVE: Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria, mbyllen pjesët e para

Sport

Superliga Live: Feronikeli – Drenica, Besa – Arbëria