Sport

Arbëria – Feronikeli: Përfundon me këtë rezultat

Ka përfunduar ndeshja e parë e javës së katèrt nè Superligën e Kosovës, shkruan BlicMedia.

Arbëria dhe Feronikeli janë përballur në stadiumin “Agron Rama”, në Obiliq.

Kjo ndeshje ka përfunduar me rezultatin 0:0. /BlicMedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja shënon gol të bukur për Vitessen në Holandë

Sport

Vazhdon kriza për Barcelonën, barazon në udhëtim

Sport

Në Angli masa të reja për COVID-19 – ky është vendimi për Premierligën

Sport

Barcelona po humb ndaj Alavesit në pjesën e parë, ky ishte gabimi i rëndë i portierit