Sport

Arbëria afër transferimit të ish-mesfushorit të Ballkanit

“Stuhia e Kuqe” ka filluar të mendoj për pranverën, dhe pas Marcleit e Lekajt do të transferojë edhe futbollistë të tjerë.

“Gazeta Blic” mëson nga burime të tyre të sigurta brenda skuadrës se ata kanë arritur marrëveshje me futbollistin malazez, Aldin Adzovic.

Kjo nuk do të jetë aventura e parë e Adžović në vendin tonë, pasi në të kaluarën ai ka djersitur edhe fanellën e Ballkanit.

“Olle” ka pyetur drejtorin sportiv të Arbërisë në lidhje me këtë transferim, por ai nuk ka mundur të jap detaje duke preferuar të mos flet asgjë para se transferimet të bëhen zyrtare.

Postime të ngjajshme
Sport

Amir Prepolli, menaxheri dhe rehatuesi i klubeve kosovare në Turqi

Sport

McGregor para se të bëhej yll në UFC, luante si futbollist dhe e quante veten “makina e golave”

Sport

Konfirmohen miqësoret e Dritës në Turqi, skuadra nga Rusia dhe Ukraina sfidojnë kampionët e vendit

Sport

Ardian Nuhiu ka disa fjalë për Prishtinën dhe vjen me një premtim për ‘Intelektualët’