Sport

Arbër Zeneli poston një foto domethënëse, “godet” kritikët

Arbër Zeneli nuk ka udhëtuar me Kosovën në ndeshjen e Ligës së Kombeve kundër Greqisë që zhvillohet në Athinë të mërkurën në mbrëmje.

Numri 10 i Kombëtares ka reaguar me një foto përmes rrjeteve sociale ku shihet se është i prekur ndaj kritikave.

Sipas tij tifozët po e mbështesin vetëm kur po fiton dhe jo në momente të vështira.

Më poshtë është fotografia e postuar Arbër Zeneli në Instagram.

Postime të ngjajshme
Sport

Djali i Kujtim Shalës vazhdon me formën e mirë, shënon në Gjermani

Sport

Ballkani nuk di për humbje në Suharekë që 550 ditë, ja cila skuadër e mposhti e fundit

Sport

Juventus – Barcelona: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes më të zjarrtë të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

Sport

Brugge - Lazio: Publikohen formacionet zyrtare, ky është vendimi për Vedat Muriqin