Show Bizz

Arbenitës i mungon Fero, publikon foto me të që nuk i kemi parë kurr

Modelja Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, mbrëmjen e djeshme nuk pati gjumë, andaj kohën derisa po rrinte zgjuar ua kushtoi ndjekësve të saj.

Nuk kishin se si të mungonin pyetjet lidhur me Feron e sidomos për distancën dhe pamundësinë e takimit që ua ka shkaktuar pandemia.

Ajo tha se po i mungon shumë reperi, ndër të tjera publikoi foto që si kishim parë kurrë.

Njërën ia kërkuan publiku e tjetra nuk është se ka qarkulluar në media.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Marina Vjollca duket mahnitëse në fustanin me lule

Show Bizz

Morena Taraku thekson linjat trupore në pozën e fundit

Show Bizz

Sa para mund të humbin këngëtarët këtë verë?

Show Bizz

Elita dhe Gjiko pranuan një dhuratë shumë të veҫantë, shikoni reagimin e tyre