Show Bizz

Arbenita nuk qan më ‘hallet’ e Feros, poston video bombastike

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në botën e shoubizit shqiptar dhe gjithmonë tentojnë të marrin vëmendjen e publikut dhe të mediave me tallje të kohë pas kohëshme kinse janë ndarë.

Modelja në fjalë nuk i lë të ‘qetë’ adhuruesit e saj me postimet bombastike të linjave të saj të përkryera.

Përderisa Fero sot lajmëroi largimin e tij nga “On Records”, ne nuk kemi parë ende ndonjë reagim nga ana e Arbenitës, gjithashtu ajo çka ka rënë në sy është që me të vërtetë ajo nuk qan ‘hallet’ e Feros pasi që para pak minutave ajo ka postuar një video, ku shihet duke e fokusuar trupin e saj.

View this post on Instagram

Slow-wow

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto