Show Bizz

Arbenita e Feros tregon gjoksin nga pushimet në Mal të Zi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Arbenita ka provokuar sërish.

Modelja Arbenista Ismajli ndodhet me pushime në Mal të Zi, shkruan lajmi.net.

Nga atje ajo ka publikuar foto të ndryshme, mirëpo me disa të fundit ka tërhequr më shumë vëmendjen e fansave.

E veshur me një fustan ngjyrë portokalli, në një prej fotografive ajo e ka treguar gjoksin.

Arbenita dhe Fero po kalojnë momente të mira bashkë ani pse në media kohët e fundit është raportuar për krizë në çift.

View this post on Instagram

🧡 @ohpolly

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto