Show Bizz

Arbenita bën ndërhyrje në pamjen e saj, nuk po njihet më

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo pothuajse gjatë gjit

Modelja Arbenita Ismajli, është një prej emrave më të komentuar të momentit së bashku me të dashurin e saj Feron.

Të dy të suksesshëm në fushat me të cilat merren, si ajo ashtu edhe reperi.

Edhe Arbenita është aktive në rrjete sociale dhe në fotot që i poston në sy bien edhe flokët super të gjata.

Mirëpo nëpër media është duke qarkulluar një foto ku Arbenita shihet me flokë më të shkurtëra e nuk është se nuk po i shkojnë edhe të tilla.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto