Lajme

Arben Gashi u dërgon një mesazh atyre që po e braktisin LDK-në

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi e ka nisur ditën me një pjesë të deklaratës së tij në Kuvendin e Kosovës.

Ai e ka publikuar një fotografi mbi të cilën është vënë një citat i deklaratës së tij që u përgjigjet atyre që po e lënë LDK’në.

“Ne jemi LDK – këtu kemi qenë dhe këtu do të jemi, për REPUBLIKËN dhe qytetarët e saj”, thuhet në citatin mbi fotografinë e Gashit.

LDK’ja ende nuk e ka zgjedhur kandidatin e saj për kryeministër, ndërsa është kohët e fundit është bërë partia më e sulmuar.

 

Postime të ngjajshme
EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore

Lajme

Duda na mahnit me bukurinë e saj në këtë imazh

LajmeShow Bizz

Menaxheri i famshëm me postim prekës për vrasjen e Albert Krasniqit