Sport

Arben Beqiri largohet nga Trepça ’89, befason të gjithë me skuadrën e re

Arben Beqiri është larguar pas disa viteve nga Trepça ’89.

Portieri i njohur mitrovicas ka ndarë rrugët me ‘Minatorët’ me marrëveshje.

Beqiri nuk ka humbur shumë kohë dhe ka gjetur skuadrën e re, shkruan Gazeta Olle.

Gardiani mitrovicas ka arritur marrëveshje me Vushtrrinë ku do t’i mbrojë ngjyrat bardhekaltër në edicionin pranveror në Ligën e Parë.


Beqiri ka përvojë të madhe në futbollin kosovar dhe pritet ta ndihmojë Vushtrrinë për t’i arritur objektivat.

Postime të ngjajshme
Sport

Lajmi i fundit: Real Madrid arrin marrëveshje me David Alaban, zbulohen detajet

Sport

Zyrtare: Jackson Ferreira prezantohet te skuadra shqiptare

Sport

”Gjilani është favorit për të triumfuar në Kupën e Kosovës”

Sport

Barcelona në krizë, Milan synon t’ia “rrëmbejë” dy yjet