Lajme

Arban Abrashi: “Veprat flasin vetë. LDK po fiton”

Ministri në detyrë i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së, Arban Abrashi, i cili është Sekretar i Përgjithshëm i partisë, ka thënë se janë duke shkuar drejt fitores në zgjedhjet e përgjithshme.

“Veprat flasin vetë. LDK po fiton”, ka shkruar ai në llogarinë e tij në Facebook.

Bashkë me kandidatin e LDK-së për kryeministër, Avdullah Hotin dhe anëtarë të tjerë të strukturave të LDK-së, ata kanë qëndruar në disa prej komunave të pjesës jugore të Kosovës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ekskluzive: Këta janë 47 personat që nuk mund të kandidojnë për deputetë

Lajme

A iu bë e padrejtë Albin Kurtit? Enver Hasani flet në Pressing

Lajme

Baton Haxhiu: Vetëvendosje arriti qëllimin në Kosovë

Lajme

Rusia reagon në deklaratën e Ramush Haradinajt