Sport

Antonio Griezmann përkujdeset për befasinë e mbrëmjes

Befasia e kësaj mbrëmje është Antonio Griezmann.

Derisa të gjitha mediat prisnin një kalim të Mbappes në Real Madrid, loja në transfere sonte është luajtur në anën tjetër.

Barcelona që në orët e pasdites filloi bisedat me Atletico Madrid që ta shesë Antoine Griezmann.

E sipas gazetarit dhe ekspertit të transferëve në Sky Sports dhe The Guardian, Fabrizio Romano marrëveshja sapo është arritur.

“Antoine Griezmann është kthyer në Atletico Madrid, u kry! Marrëveshja është kompletuar me Barcelonën. Huazim deri në qershor 2022 me opsion blerjen për 40 milionë euro”, ka shkruar ai.

Griezmann ka marrëveshje edhe dy vite plus një vit opsion për zgjatje. Ai kthehet në Atletico. Lëvizja më befasuese e ditës.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar