Sport

Anthony Joshua – Tyson Fury, kjo gjë interesante që nuk është parë asnjëherë pritet të jetë pjesë e këtij meçi

Kjo verë duket se do të jetë e “zjarrtë” në sportin e boksit.

Anthony Joshua dhe Tyson Fury do të përballen për unifikim të titujeve në këtë verë, përcjell GazetaBlic.

Dy bokserët janë më të mirët në kategorinë e rëndë momentalisht në botë dhe pritet që të dalin para njëri-tjetrit në këtë verë.

Ka mbetur të përcaktohet vetëm vendi dhe data e këtij meçi, kurse për kushtet ekonomike ka marrëveshje të plotë mes tyre.

Megjithatë, një gjë shumë e veçantë pritet që të ndodhë para këtij meçi.

Të dy bokserët pritet të futen në të njëjtën kohë në ring, gjë që nuk është parë asnjëherë në një meç boksi.

Postime të ngjajshme
Sport

Drita i dërgon urime Malishevës dhe Ulpianës

Sport

Kjo do të jetë përballja e zjarrtë e “Play-off”-it për inkuadrim në Superligë

Sport

Këto dy skuadra bien nga Liga e Parë

Sport

Liga e Parë: Këto dy skuadra përmbyllin sezonin fantastik me inkuadrim në Superligë, ndërsa këto janë dy skuadrat që bien