Show Bizz

Anna, shpallet modelja e viti nga agjencioni i famshëm zvicran

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja dhe këngëtarja shqiptare nga Kosova e cila jeton në Zvicër, Bernadeta Nikollbibaj është shpallur modelja e vitit nga agjencioni i modës “Martini Projects”.

Ajo, ka realizuar një fotosesion ku tregon edhe hiret e saj bombastike, duke tejkaluar limitet dhe parashikimet e cdo pritjeje.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto