Show Bizz

Anita u akuzua se rrahi një grua në klub, por veprimi i Lolës habiti të gjithë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një qytetate me emrin Majlinda Haziraj po pretendon se gruaja e Kryeministrit Ramush Haradinaj e ka rrahur në një lokal.

Ajo publikoi edhe foto me të cilat pretendon se e dëshmon lëndimet që ka pësuar, shkruan ORAinfo.

E pas kësaj, edhe Anita reagoi, duke mohuar një gjë të tillë.

Por, me një veprim befasoi Lola, e cila publikoi një foto të saj, por asnjë reagim për rastin në fjalë.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto