LajmeShow Bizz

Anita Haradinaj thotë se dashuria e Ramushit se lë me prek n’tokë

sh- kryeministri i vendit jo rrallë herë ka treguar se është romantik.

Është bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj ajo e cila së fundi ka publikuar një fotografi të përbashkët, shkruan IndeksOnline.

Është Haradinaj ai i cili duket se e mban në duar atë, me plotë dashuri.

“Dashnia edhe nuk t’len me prek n’toke”, ka shkruar Anita sipër fotografisë.

Kujtojmë faktin se çifti në fjalë janë prindër të tre fëmijëve.

Postime të ngjajshme
Lajme

Familjari i 7 vjeçarës që vdiq sot me fjalë rrëqethëse për të, akuzon ordinancën private

Show Bizz

Ky është vjehrri i Ledrit, babai i Sares

Lajme

Guvernatori i Bejrutit shpërthen në lot, i krahason shpërthimet me ato në Hiroshima dhe Nagasaki

Lajme

OKB paralajmëron: Bota do të përjetojë katastrofën e re, pas pandemisë së Covid-19