Show Bizz

Anita Haradinaj fotografohet në plazhet e Shqipërisë, befason me linjat trupore

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anita Muçaj- Haradinaj është njëra ndër moderatoret më të komentuara shqiptare.

Së fundmi ajo është fotografuar nga disa “paparacë”, përderisa po kalon disa ditë të pushimeve në bregdetin e jugut në Shqipëri.

Së bashku me familjen, Anita është shfaqur në bikini të markës “Louis Vuitton”, teksa befason edhe me linjat trupore.

Anita gjatë intervistave më herët, pati treguar që fizikun e mirë e ka të trashëguar, por që nuk heq dorë edhe nga vrapi i mëngjesit.

Kujtojmë se Anita është e martuar me kryeministrin në detyrë, Ramush Haradinajn. Çifti kanë tre fëmijë, Gjinin, Hanën dhe Trimin.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto