Lajme

Anita bëhet romantike, publikon foto duke u puthur me Ramushin

Janë mjaft të komentuar si çift pasi dashurinë për njëri-tjetrin e tregojnë publikisht.

Bëhet fjalë për kryetarin e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe bashkëshorten e tij, Anita.

Të dy ata herë pas herë bëjnë dedikimi romantike, madje edhe imazhet intime nuk mungojnë.

Ishte Anita ajo që së fundi ka ndarë një fotografi ku shihet duke i dhuruar një puthje Ramushit.

“Dikur kur kemi qenë të ri”, ka shkruar Anita sipër imazhit romantik.

Ndërkohë, kujtojmë që Anita dhe Ramushi janë prindër të tre fëmijëve.

Postime të ngjajshme
Lajme

A do të jetë Uran Ismaili kandidat i PDK’së për Prishtinë?

Lajme

Selmanaj i dërgon “selam” Osmanit

Lajme

“Kurti kurrë më s’bëhet kryeministër”

Lajme

Driton Selmanaj kërkon falje publike Saranda Bogujevcit