Sport

Anglia po e shkatërron Bullgarinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Anglia ka shënuar përsëri me të filluar pjesa e dytë e ndeshjes.

Kane shënoi për ta dyfishuar epërsinë e “Tre luanëve” dhe ishte pikërisht sulmuesi i Tottenham ai që e realizoi golin e dytë.

Harry Kane ishte i pagabueshëm nga pika e bardhë, e që për Anglinë është goli i qetësisë.

Mirëpo, pesë minuta më vonë Sterling realizoi edhe golin e tretë, i cili u asistua nga Harry Kane, që po e zhvillon një ndeshje të çmendur.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv