Sport

Anglia, Holanda, Belgjika e Kroacia në aksion – këto janë ndeshjet miqësore që do të zhvillohen sonte

Në prag të fillimit të Kampionatit Evropian disa nga shtetet pjesëmarrëse po zhvillojnë disa ndeshje miqësore, shkruan Zeri.info.

Edhe sonte do të zhvillohen disa ndeshje miqësore, teksa deri në fillimin e “Euro 2020” janë edhe pesë ditë.

Anglia do të takohet me Rumaninë, kurse Holanda me Gjeorgjinë.

Ndeshje që zgjon interesim është edhe ajo mes Belgjikës e Kroacisë.

Ndeshjet miqësore që zhvillohen sonte:

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani gati të “bombardoj”, afër marrëveshjes me mesfushorin e njohur

Sport

Nexhipi flet për transferimet te Ballkani

Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”