Sport

Angli – Shqipëri, publikohen formacionet zyrtare

Shqipëria do të luajë ndaj Anglisë në kudër të ndeshjeve kualifikuese për Kupën e Botës ‘Katari 2022’, shkruan Sheshi.info

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Edi Reja, ka publikuar formacionin zyrtar.

Më poshtë formacionet zyrtare:

Related posts
Sport

Kalvin Phillips bën zgjedhjen mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit

Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *