LajmeShow Bizz

Anëtarja më e re e PDK-së ‘thehet’ në mes, me të edhe pajisjet e fitnesit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Politikania më e re në Kosovë nuk po i ndahet palestrës.

Ajo ka arritur famën dhe ka mbledhur shumë ndjekës në rrjetet sociale pikërisht për shkak të pamjes së saj dhe Arta Nitaj vazhdimisht po i rrin gati trupit të saj dhe dukjes.

Arta gjatë gjithë kohës sjell postime ku shihet në palestër, herë duke ushtruar e herë duke pozuar.

Këtë herë aktorja, e cila është e njohur për publikun për rolin e Xhesikës në serialin vendor ‘O sa mirë’, ka postuar një fotografi ku shihet duke marrë një pozë në pasqyrën e fitnesit ku ka shkuar për të ushtruar.

Ndërsa ajo vërehet se është shtrembëruar për t’i dalë trupi sa më në formë.

Arta së fundi ka qenë qendër e vëmendjes pikërisht në rrjete sociale, pasi ësthë përfolur shumë anëtarësimi i saj në PDK, si anëtarja më e re e partisë në këtë kohë zgjedhjesh.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat