Lajme

“Analisti” Rron Gjinovci publikisht tregon se për kë do të votojë në zgjedhje

Rron Gjinovci në publik njihet si analist politik, ani pse shumë herë ka mbajtur anën e Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Gazeta Metro.

Së fundi, ai ka treguar publikisht se do të votojë për Vjosa Osmanin në zgjedhjet e 14 shkurtit.

 

Ai në Pressing theksoi se nuk ka vendosur për 4 emrat e tjerë që do t’i votojë.
Ndaj kësaj i reagoi analisti Blerim Latifi, duke i thënë se duhet të votojë Haxhi Avdylin, gjë që shkaktoi debat mes dy palëve./

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore