Sport

A&N prezanton tre futbollistë!

Klubi Futbollistik “A&N”, ka rikthyer në skuadër tre ish-lojtarët e mëparshëm, shkruan Gazetasheshi.com.

Skuadra prizrenase me anë të një njoftimi ka bërë të ditur se ka kthyer në radhët e veta tre futbollistë gjatë kohës sa ishin pjesë e Ligës së Dytë, derisa ka theksuar se bëhet fjalë për Agron Llaushë, Avdyl Vahon dhe portierin Florent Morina.

Postimi i plotë:

Rikthehen ish futbollistët tonë , klubi sot ka rikthyer në rradhët e veta 3 futbollistët ku ishin pjesë e skuadrës tonë sa ishim pjesë e ligës së dytë të Kosovës, i urojmë suksese në vazhdimësi ku sëbashku u inkuadruam në ligën e parë e shpresojmë që të inkuadrohemi edhe në superligë të bashkuar , lojtarët e rikthyer janë;

Agron Llausha – Mbrojtës

Avdyl Vaho – Mbrojtës

Florent Morina – Portier

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar