Sport

A&N mbyll sezonin vjeshtor si kampion në Ligën e Parë

Skuadra U19 e A&N ka shënuar fitore të thellë 7:0 kundër Arbërisë, raporton “Zeri.info”.

Kjo fitore e shpall kampione skuadrën e drejtuar nga Granit Dervisholli në Ligën e Parë të Kosovës për kategorinë U19, me sulmin dhe mbrojtjen më të mirë në ligë (25:4).

Nga shtatë ndeshjet e luajtura, skuadra nga Prizreni ka tubuar 16 pikë.

Në luftë për hyrje në Superligë janë edhe Istogu dhe Dukagjini.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikush me pica e dikush në jakuzi, futbollistët e Dritës po argëtohen para ndeshjes me Ballkanin

Sport

Futbollisti i Feronikelit emocionohet duke nderuar figurën e të ndjerit Shefqet Sinanit

Sport

Dikur ishte yll i Real Madridit, sot merret me muzikë

Sport

Drita njofton për humbjen e njërit prej më të dashurve të familjes së tyre!